Systemy kontroli dostępu (KD)

Systemy kontroli dostępu (KD)

Systemy kontroli dostępu (KD)

Zajmujemy się projektowaniem i instalacjami systemów kontroli dostępu. W naszej ofercie znajdują się systemy Kontroli Dostępu wraz z elementami automatyki budynkowej. Nasze systemy instalujemy w hotelach, biurach, urzędach, instytucjach i wszędzie tam gdzie jest potrzeba przydzielania wielopoziomowych dostępów do wybranych pomieszczeń. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli i najemców obiektów w mieście Poznań oraz okolicznych gminach: Buk, Kórnik, Rokietnica, Czerwonak, Luboń, Stęszew, Dopiewo, Mosina, Suchy Las, Kleszczewo, Murowana Goślina, Swarzędz, Komorniki, Pobiedziska, Tarnowo Podgórne, Kostrzyn, Puszczykowo.

System Kontroli Dostępu umożliwia wielopoziomowe przydzielenie uprawnień do wybranych przejść i pomieszczeń w danym budynku. Przykładowo, karta magnetyczna pracownika produkcji umożliwia mu wejście do firmy, przejście do pomieszczeń socjalnych, do stołówki, szatni i do hali produkcyjnej. Jego karta magnetyczna nie zadziała przejściem do działu finansowego, do magazynu i do działu technicznego. Aby wejść do pomieszczeń bez dostępu, pracownik musi skorzystać z domofonu.

System Kontroli Dostępu to również doskonałe narzędzie do analizowania i kontroli czasu pracy. Wszelkie wejścia i wyjścia są archiwizowane i w łatwy sposób mogą być udostępniane osobom odpowiedzialnym.

System Kontroli Dostępu to również kontrola dostępu do wind, śluz , integracja z systemami monitoringu CCTV, systemami alarmowymi SSWIN i systemami PPoŻ i SAP.

Najczęściej wykorzystywane produkty w Kontroli dostępu to:

  • Centrala KD
  • Kontroler dostępu
  • Czytnik zbliżeniowy wewnętrzny i zewnętrzny
  • Czytnik biometryczny (kontrola dostępu na podstawie identyfikacji linii papilarnych)
  • Ekspander
  • Karta zbliżeniowa , brelok zbliżeniowy, również MIFARE
  • Elektroniczny zamek szyfrowy
  • Rejestrator czasu pracy
  • Rejestrator pracy wartowników

Zarządzanie systemem Kontroli Dostępu jest bardzo intuicyjne i odbywa się z dowolnego komputera podłączonego do sieci LAN. Nasza firma po każdym wdrożeniu oferuje pełne przeszkolenie dla działu kadr, działu technicznego i innych osób które będą odpowiedzialne za zarządzanie systemem.

Jeśli chcecie Państwo w nowoczesny sposób zapanować nad tym, gdzie dany pracownik może wejść, a gdzie nie, jeśli chcecie zrezygnować z „dźwigania” ciężkich pęków kluczy w Waszej firmie to zapraszam do kontaktu. Nasi specjaliści zaproponują Państwu optymalne rozwiązanie kontroli dostępu.