Realizacje

Realizacje

Przedstawiamy Państwu realizację inwestycji zrealizowanych przez ekipę SuIT. Są to realizacje zarówno usług drobnych jak i większe inwestycje. Dzięki temu możecie się Państwo przekonać jak wykonujemy naszą pracę i jakich rezultatów w podobnych projektach możecie oczekiwać. Większość instalacji zrealizowaliśmy na terenie województwa Wielkopolskiego, szczególnie miasta Poznania oraz jego okolic.
 


Instalacje kamer monitoringu (modernizacja)

Miejscem instalacji systemu monitoringu miał być budynek biurowo-magazynowy. Był on na etapie budowy więc nie było praktycznie ograniczeń jeśli chodzi o rozmieszczenie kamer i poprowadzenie okablowania. W wyniku wywiadu z klientem określiliśmy strefy podlegające monitoringowi. 

Więcej

Instalacje sieci komputerowej

Realizacja wykonana w Przeźmierowie koło Poznania. W pierwszej wersji miała być to naprawa istniejącego systemu w połączeniu z jego ewentualną modernizacją. Po dokonaniu audytu, rozpoznaniu technologii i okablowania okazało się, że mamy do czynienia z dość już archaicznym systemem analogowym o jakości D1.

Więcej

Modernizacje i naprawy sieci elektrycznej

Podstawową kwestią w przypadku konieczności rozbudowy systemu monitoringu jest jej audyt. Jest to pierwszy krok który musimy wykonać aby ustalić jakie technologie zostały użyte, jak wykonane jest okablowanie i jakie są możliwości rejestratora.

Więcej