Realizacje

Realizacje

Przedstawiamy Państwu realizację inwestycji zrealizowanych przez ekipę SuIT. Są to realizacje zarówno usług drobnych jak i większe inwestycje. Dzięki temu możecie się Państwo przekonać jak wykonujemy naszą pracę i jakich rezultatów w podobnych projektach możecie oczekiwać. Większość instalacji zrealizowaliśmy na terenie województwa Wielkopolskiego, szczególnie miasta Poznania oraz jego okolic.
 


Instalacje kamer monitoringu (modernizacja)

Miejscem instalacji systemu monitoringu miał być budynek biurowo-magazynowy. Był on na etapie budowy więc nie było praktycznie ograniczeń jeśli chodzi o rozmieszczenie kamer i poprowadzenie okablowania. W wyniku wywiadu z klientem określiliśmy strefy podlegające monitoringowi. 

Więcej

Instalacje i modernizacje sieci komputerowej

Takie zlecenia zazwyczaj polega na przeniesieniu istniejącej infrastruktury, rozbudowie, np. o nowe przełączniki, o router UTM, o zasilacze awaryjne UPS. Często trzeba też przedłużyć okablowanie LAN lub spawać światłowody, przebudować instalacje elektryczną, a najlepiej jak by prace były prowadzone tak, aby nie zaburzać pracy przedsiębiorstwa.

Więcej

Modernizacje i naprawy sieci elektrycznej

Podstawową kwestią w przypadku konieczności rozbudowy systemu monitoringu jest jej audyt. Jest to pierwszy krok który musimy wykonać aby ustalić jakie technologie zostały użyte, jak wykonane jest okablowanie i jakie są możliwości rejestratora.

Więcej