O nas

O nas


Siedziba firmy Sunnyline Poland Sp. z o.o. w Przeźmierowie koło Poznania

SuIT jest częścią firmy Sunnyline Poland – poznańskiego dystrybutora produktów do budowy sieci komputerowych, monitoringu wizyjnego oraz rozwiązań dla inteligentnych domów. Dział instalacyjny powstał w 2017 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w zakresie instalacji sieci, monitoringu, alarmów oraz innych instalacji teletechnicznych. Jako Suit wychodzimy również poza rozwiązania dystrybuowane przez Sunnyline. Instalujemy nie tylko monitoring, sieci czy serwery ale także alarmy czy zabezpieczenia przeciwpożarowe. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi związane z wyposażaniem i budową serwerowni oraz centrów danych a także usługi elektryczne związane z wykonywanymi instalacjami.

Naszą siedziba znajduje się w Przeźmierowie koło Poznania, ale swoje usługi świadczymy na obszarze całej Wielkopolski. Sieci komputerowe, alarmy, monitoring czy zapezpeiczenia przeciwpożarowe instalujemy nie tylko w okolicy Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego, Buku,  Rokietnicy, Szamotuł, Obornik ale również Swarzędza, Kórnika, Mosiny, Lubonia czy Stęszewa. Oczywiście nie ograniczamy się do budowy monitoringu, sieci czy instalacji alarmowych wyłącznie do tych miejscowości. Działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego – nasze rozwiązania oferujemy firmom i osobom prywatnym z Leszna, Kościana, Gostynia, Śremu, Jarocina, Środy Wielkopolskiej, Wrześni, Gniezna, Wągrowca, Czarnkowa, Pniew, Nowego Tomyśla a także Wolsztyna i Grodziska Wielkopolskiego. Niezależnie od tego czy interesuje Cię instalacja monitoringu, alarmu, zabezpieczenia przeciwpożarowego czy budowa sieci komputerowej w firmie, hali magazynowej, warsztacie czy instalacja systemu inteligentnego domu w budynku jednorodzinnym zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mottem które przyświeca nam w naszej pracy jest legendarna poznańska gospodarność. Przykładamy uwagę do potrzeb klientów, dopasowujemy rozwiązania tak aby zaspokajały Państwa potrzeby a równocześnie były rozwiązaniami solidnymi, gwarantującymi długą i efektywną eksploatację. Monitoring, alarm, sieć komputerowa nie musi być droga, ale zdajemy sobie sprawę, że często tani zakup oznacza w długiej perspektywie zwiększone koszty związane z eksploatacją i utrzymaniem. Aby zapewnić Państwu stabilny horyzont kosztów proponujemy zakup pakietów serwisowych dających gwarancję utrzymania instalacji w należytym stanie i eliminujących ryzyko poniesienia nieprzewidzianych wydatków na naprawy czy zakup sprzętu. Zdajemy sobie sprawę, że systemy bezpieczeństwa takie jak instalacje monitoringu, alarmowe czy ppoż muszą być w cały czas w pełni sprawne aby zapewniały bezpieczeństwo Państwu i Państwa dobytkowi. Dlatego właśnie proponujemy zakup pakietów zapewniających naprawę systemów, w tym wymianę uszkodzonych elementów w przyśpieszonym terminie. Decydując się na nasze usługi zyskujecie Państwo pewność, unikalną wartość w aktualnym świecie.

Nasi pracownicy to profesjonaliści. Kładziemy duży nacisk na ich szkolenie, tak aby nasi doradcy zawsze byli w stanie doradzić Państwu zakup najlepszych rozwiązań, a nasi technicy mogli je tak skonfigurować aby wyzyskać wszystkie ich możliwości. Umiejętności naszych specjalistów potwierdzone są stosownymi certyfikatami potwierdzającymi ich uprawnienia oraz ukończone szkolenia prowadzone przez czołowych dostawców systemów monitoringu, alarmów czy zabezpieczeń przeciwpożarowych. Konfiguracją sieci komputerowych zajmują się doświadczeni administratorzy. Jesteśmy certyfikowanymi sprzedawcami i instalatorami następujących marek na określonych polach:


Monitoring wizyjny


Szafy serwerowe rack
i okablowanie strukturalne


Systemy alarmowe


Instalacje PPOŻ.


Inteligentne domy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolicy oraz całej Wielkopolski do skorzystania z naszych usług w zakresie monitoringu, budowy sieci oraz instalacji alarmowych i PPOŻ. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty a także wykonanymi przez nas instalacjami.